KONFERENCIJOS PROGRAMA

KONFERENCIJOS TIKSLAI:

  • Skatinti mokinius domėtis matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos mokslais;
  • viešinti mokinių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos vykdomus projektus ir kūrybinius darbus;
  • skatinti mokinius ir mokytojus patirti bendradarbiavimo sėkmę;
  • panaudoti mokinių darbo virtualioje aplinkoje gebėjimus organizuojant ugdymo procesą.

Dėkojame didždvariečiams, kurie puikiai reprezentavo gimnaziją, pristatę savo projektų darbus tarptautinėje konferencijoje. Kovo 5 d. Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos ir Vilniaus universiteto Šiaulių Akademijos organizuotoje nuotolinėje konferencijoje mūsų gimnazistai pristatė šiuos projektus:

Mokinių atsiliepimai apie konferenciją:

Brigita Konferencijoje pristatyti pranešimai buvo įdomūs ir informatyvūs. Džiaugiuosi, kad dalyvavau, nes ne tik įgijau naujų žinių, bet  ir pati pasidalijau  savo patirtimi.

Ainas Konferencija buvo įdomi ir naudinga – tiek  įvairių pranešimų pristatyta. Iš kiekvieno jų sužinojau kažką naujo apie šiuolaikinį pasaulį. Tikrai nesigailiu, kad dalyvavau konferencijoje.

Agnė Abromavičiūtė ir Vakarė Bružaitė  Konferencijoje išklausėme įvairiausių projektinių darbų, didžiausią įspūdį padarė statistikos tema parengti projektai. Pristatyti savo darbą sekėsi visai neblogai, labai vertiname prof. dr. Renatos Macaitienės komentarus po mūsų pristatymo. Džiaugiamės, kad patobulinome viešojo kalbėjimo, komandinio darbo įgūdžius, pagilinome statistikos žinias, išmokome pritaikyti naujas formules ir daryti išvadas. Didžiausias iššūkis, rengiant projektą, – formulių pritaikymas, tačiau  kartu su matematikos mokytoju E. Buivydu visi sunkumai buvo įveikti. Ši konferencija – erdvė  mokiniams pademonstruoti projektus, rengiamus tiek pamokose, tiek po pamokų.

Parengė IT mokytoja Daiva Bukelytė, matematikos mokytojai: Eugenijus Buivydas, Rima Ernestienė, Irena Šukienė