Jau keletą metų mūsų gimnazijoje vyksta Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo regiono etapo olimpiada, kuri šiais metais dėl  karantino buvo organizuota nuotoliniu būdu. Mokiniai, gavę užduotis iš Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, dirbo namuose ZOOM platformoje.

Šiaulių regiono ekonomikos ir verslo olimpiadoje dalyvavo 24 9-12 klasių mokiniai iš Kelmės raj. J. Greičiūno, Raseinių raj. Prezidento Jono Žemaičio, Šiaulių J. Janonio, Didždvario, Lieporių, Šiaulių universitetinės gimnazijų. Mūsų gimnazijai olimpiadoje atstovavo didžiausias dalyvių skaičius – net 7. Visiems didždvariečiams olimpiadai padėjo pasiruošti ekonomikos mokytoja Diana Virbickaitė.

Porą valandų mokiniai, stebimi stebėtojų, atliko jiems skirtas užduotis. Vykdant olimpiadą, nesklandumų nekilo, nes bendradarbiaujant su miesto švietimo centru, olimpiadai buvo pasiruošta gerai.

Daugiausiai taškų surinkę mokiniai pateks į respublikinę Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiadą, kuri vyks Vytauto Didžiojo universitete balandžio 23 dieną. Nugalėtojams linkime sėkmės!

Romualda Pupinytė, direktoriaus pavaduotoja