Respublikinė prancūzų kalbos stovykla „Magique français 2024“
Rugpjūčio 19–24 dienomis, „Miego klinikoje“ Kelmės rajone jau devintąjį kartą suorganizuota prancūzų kalbos stovykla
Verslumo mokymai
Rugpjūčio 23–24 d. Palangoje, viešbutyje „Gradiali“, vyko VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ praktinio verslumo ugdymo
UNESCO Asocijuotųjų mokyklų tinklo atstovų susitikimas
Rugpjūčio 29-30 d., UNESCO Asocijuotųjų mokyklų tinklo (ASPnet) atstovai susitiko kasmetiniame tinklo renginyje, kuriame
Mokslo metų pradžios šventė
Rugsėjo 2 d. naujus mokslo metus pradėjo Didždvario gimnazija.
Pirmokų stovykla „Didždvarietis“
Rugsėjo 3-4 dienomis gimnazijoje vyko tradicinė pirmokų stovykla „Didždvarietis“, kurios tikslas – padėti
Buvusios mokinės dovana gimnazijai
Rugsėjo 6 d. Didždvario gimnazijoje viešėjo buvusi gimnazijos (tuo metu Šiaulių II mergaičių
„Šėltinio“ koncertas – dovana Šiaulių miestui
Rugsėjo 6 d. vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio „Šėltinis“ šokėjai padovanojo koncertą šiauliečiams,
Koncertas „Dainuojantys Šiauliai“
Rugsėjo 6 dieną Didždvario gimnazijos choras dalyvavo Šiaulių miesto šventės „Šiaulių dienos 788“ atidarymo
Miesto šventėje „Šiaulių dienos 788“ DG krepšininkai
Puikūs pirmieji šių mokslo metų laimėjimai!
Gamtos mokytojų vizitas UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“
Didždvario gimnazijos gamtos mokslų mokytojai rugsėjo 13 d. lankėsi pasaulyje lyderiaujančioje biotechnologijų kompanijoje UAB
Akcija „Visa Lietuva šoka“
Rugsėjo 13 d. vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio „Šėltinis“ šokėjai prisijungė prie
Pažintis su bausmių vykdymo sistemos pareigūno darbu
Rugsėjo 20 d. gimnazijos III–IV kl. mokiniai lankėsi Šiaulių kalėjime. Pirmasis mokinius pasitiko Šiaulių
Debatų klubas pradeda savo veiklą
Rugsėjo 19 d. įvyko pirmasis šių mokslo metų Debatų klubo susirinkimas. Šio susitikimo tikslas
Susitikimas
Rugsėjo 21 d. Didždvario gimnazijoje vyko 1969 m. mokyklą baigusios laidos susitikimas.
Renginys „Niekada per amžius“
Rugsėjo 23 d. A. J. Greimo skaitykloje įvyko renginys „Niekada per amžius“, skirtas Lietuvos
Šiaulių bėgimas
Kadangi mūsų gimnazija jau ne pirmus metus yra sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo narė, todėl
Mokinių mobilumas Valensijoje (Ispanija)
Rugsėjo 21–28 dienomis aštuoni gimnazijos mokiniai dalyvavo Erasmus+ mainų programoje, kuri vyko Valensijoje, Ispanijoje.