Konkursas „DNR diena Lietuvoje“
Balandžio 28 d. Lietuvoje jau aštuonioliktą kartą paminėta DNR diena. Šia proga Lietuvos žmogaus
Gimnazistai gilino žinias apie mediko profesiją Respublikinėje Šiaulių ligoninėje
Balandžio mėnesį 14 d. gimnazistų grupė dalyvavo intensyvioje profesinio veiklinimo programoje – lankėsi Respublikinėje
„Tapk mokytoju“: profesijos iššūkiai ir prasmė jaunimo akimis
Balandžio 30 d. Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijoje vykusiame forume „Tapk mokytoju“ ypatingas dėmesys buvo
Konkursas „Šokis mus jungia“
Gegužės 1 d. koncertų salėje „Saulė“ vyko respublikinis gimnazijų tautinių šokių ansamblių konkursas „Šokis
Orientacinės varžybos „Dezinformacijos medžioklė“
Balandžio 30 d. vyko orientacinės varžybos „Dezinformacijos medžioklė“, skirtos Europos dienai bei NATO
Akcija „Dalinkis. Sodink. Augink”
Kasmet ateina laikas, kai vis ilgiau norisi būti lauke, o dažnuose namuose ant palangių
Sveikos mitybos principai
Didždvario gimnazija jau penkerius metus yra Sveikatą stiprinančių mokyklų (SSM) tinklo narė. SSM programos
ARIES projekto veiklos Didždvario gimnazijoje
Didždvario gimnazija aktyviai dalyvauja Erasmus+ projekte ARIES (angl. Augmented and Immersive Reality for Improved
Šiaulių miesto meninio skaitymo anglų kalba konkursas „The Human Story”
Tradiciniame Šiaulių miesto konkurse, kurį organizuoja Didždvario gimnazija kartu su Šiaulių apskrities P. Višinskio
Karjeros diena Didždvario gimnazijoje
Gegužės 9 d. Didždvario gimnazijoje vyko Karjeros diena – vienas svarbiausių pavasario renginių, skirtas
Asmeninis projektas – vienas geriausių būdų savirealizacijai
Net moksliniais tyrimais įrodyta, kad geriausiai išmokstama, kai mokinys moko kitą mokinį, tad gegužės
Pažintinė kelionė į pedagogo profesijos pasaulį Klaipėdoje
Gegužės 5 d. Didždvario gimnazistės kartu su kitų gimnazijų mokiniais dalyvavo edukacinėje išvykoje į
Gimnazistai lankėsi UAB „Ventmatika“ – susipažino su inžinieriaus profesija
Gegužės 6 d. grupė gimnazistų dalyvavo pažintinėje išvykoje į įmonę UAB „Ventmatika“, kur turėjo
Sveikiname!
Gegužės 6 d. Šiaulių miesto lengvosios atletikos manieže vyko Šiaulių miesto mokyklų lengvosios atletikos
Sveikiname!
Gegužės 13 d. Šiaulių miesto Dainų parke vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo Šiaulių
Statome „Tiltus”
Visus šiuos mokslo metus socialinė pedagogė Laura Gerulė ir psichologė Rūta Nagelienė vedė socialinių
Susitikimas su Baltijos šalių JAV ambasadų Amerikos erdvių koordinatore Amy Smith
TB mokyklų konvencija
Gegužės 10 d. Didždvario gimnazijos TB DP koordinatorė Rima Tamošiūnienė kartu su TB CAS veiklų